Iepirkšanās noteikumi

Distances pirkuma līgums

Šis distances pirkuma līgums tiek slēgts starp preču pārdevēja MINI MODE (turpmāk tekstā – Pārdevējs) īpašnieku SIA MINI MODE (Reģ.nr.: 40103975995; juridiskā adrese: Strēlnieku iela 4-9 Rīga LV-1010; faktiskā adrese: Lāčplēša iela 11, Rīga, LV-1010; e-pasts: info@minimode.lv)  un personu (turpmāk tekstā – Pircējs), kura veic pasūtījumu – preču iegādi interneta tirdzniecības vietnē www.minimode.lv.

Distances līgums attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti www.minimode.lv un tas stājas spēkā brīdī, kad pircējs ir veicis pasūtījumu tirdzniedzības vietnē. Līgums paredz, ka Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

  1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs pārdod un piegādā preces (bērnu apģērbu) saskaņā ar šī līguma noteikumiem.
  2. Veicot pasūtījumu, pircējs aizpilda pasūtījuma formu, kurā precīzi norāda savu kontaktinformāciju un izvēlēto piegādes veidu un vietu. Formā norādītie personas dati, kas nepieciešami preces piegādei, netiek nodoti trešajai personai, izņemot SIA “Omniva” pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
  3. Pēc preču komplektācijas, Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.
  4. Saņemot Pircēja pasūtījumu, Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinošu e-pastu, ka pasūtījuma pieteikums saņemts.
  5. Pasūtījumu Pircējs var veikt jebkurā sev ērtā diennakts laikā. Pasūtījuma apstrādi un komplektēšanu Pārdevējs veic darba dienās no plkst.11.00 līdz 19.00, brīvdienās un svētku dienās pasūtījumu apstrāde netiek veikta. Pasūtījuma apstrāde tiek uzsākta, līdzko maksājums par Pircēja veikto pirkumu ir ieskaitīts Pārdevēja kontā.
  6. Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-5 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.

Piegādes izmaksas un veidi

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida.

Piegādes veidi:

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces vai to samainīt 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli, kurā jānorāda, vai preci vēlaties samainīt vai saņemt atpakaļ naudu par pirkumu. Pārskaitījums tiks veikts uz kontu, no kura tika veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atgriešana notiek 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir nekavējoties pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas uzsākt preces atgriešanas procesu Pārdevējam.
Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces samainīšanu vai atgriešanu Pārdevējam, sedz Pircējs.

Ja preces ir sakomplektētas nepareizi, Pircējam ir tiesības 14 dienu laikā tās apmainīt, aizpildot atgriešanas veidlapu. Piegādes izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.