Par Zīmolu

MiniMode

Mēs, "Mini Mode", esam pašmāju uzņēmums, kas piedāvā Latvijā ražotus, ilgtspējīgus apģērbus bērniem no dzimšanas līdz 12 gadu vecumam. Mūsu lielākais lepnums ir tas, ka ikviena kleita, svārki, bikses, krekls vai jebkurš cits apģērbs, kas ir atrodams mūsu klātienes un virtuālā veikala plauktos, ir roku darbs. Mēs "Mini Mode" apģērbus darinām ar lielu mīlestību un ceram, ka to sajūt arī ikviena meitene vai zēns, kas valkā mūsu radītās drēbes.

“Mini Mode” piedāvā bērnu apģērbu gan svētkiem, gan ikdienai. Mūsu vislielākais lepnums ir no zīda, smalka tilla, mežģīnēm un citiem izsmalcinātiem materiāliem radītās princešu kleitas, kas paredzētas mazo jaunkundžu sapucēšanai visīpašākajos notikumus. Bez tām mūsu piedāvājumā ir pieejamas arī “divi vienā” kleitas. Tās ir pietiekami greznas, lai tās pirmo reizi varētu uzvilkt svētkos, bet pēc tam turpinātu nēsāt, ejot uz bērnudārzu vai skolu.

“Mini Mode” plauktos atrodamas arī vienkāršākas kleitas meiteņu ikdienas gaitām, kā arī klasiska stila apģērbs zēniem.

Bez iepriekš minētā “Mini Mode” piedāvājumā ir arī kvalitatīva bērnu apakšveļa, krekliņi, svārki, šorti, legingi un daudzi citi meiteņu un zēnu ikdienas apģērbi un aksesuāri. Apģērbi ir ražoti no kvalitatīviem, dabīgiem, ilgstpējīgiem un bērna ādai tīkamiem audumiem, piemēram, kokvilnas un lina.

“Mini Modi”, kas ir viens no pirmajiem bērnu preču zīmoliem atjaunotajā Latvijā, ir radījusi pašmāju sabiedrībā zināmā uzņēmēja Kristīne Līpiņa. Tieši viņa ir autore vairākumam no “Mini Mode” apģērbu modeļiem, taču iecerēto realizēt viņai palīdz talantīga un aizrautīga komanda. “Es atnāku ar savu ideju un tālāk jau sākas “Mini Mode” komandas kopdarbs. Veidojot paraugu, mēs saprotam, kā labāk uzšūt, ko pielikt, ko atņemt. Tas ir radošs process, kurā gan es, gan šuvējas ieliek savu dvēseli, lai radītu un līdz perfekcijai pieslīpētu ik lietu, kas nonāk mūsu veikala plauktos,” pastāsta K.Līpiņa.